Katalog firm

Abaco

Abaco to biuro rachunkowe świadczące profesjonalne usługi księgowe. Zajmujemy się obsługą małych oraz średnich firm, które chcą zoptymalizować swoje koszty księgowe. Dzięki nam bez żadnego problemu wszystkie sprawy finansowe w każdym miesiącu będziecie mieli starannie uporządkowane i podsumowane.

Rachunkowość

Z pomocy doświadczonego księgowego musi korzystać praktycznie każda firma, a także wielu klientów indywidualnych. Z myślą o tym, aby każdy miał zapewnione kompleksowe usługi rachunkowe, swoją działalność rozpoczęło Abaco. Jest to biuro rachunkowe działające od samego początku w Łodzi, gdzie w ciągu ostatniej dekady zebrało szeroką grupę stałych klientów. Każdy z nich na pewno potwierdzi, że usługi oferowane w Abaco są na wyjątkowo wysokim poziomie. Wszelkich informacji dowiesz się odwiedzając naszą stronę http://www.abacosc.pl/.
Zapewniają to pracownicy biura, którymi są księgowi z wieloletnim doświadczeniem w swoim zawodzie. Do każdego zlecenia podchodzą na poważnie i używają całej swojej wiedzy, aby zapewnić, że będzie ono zrealizowane rzetelnie i w wyznaczonym terminie.
Biuro rachunkowe Abaco oferuje swoją pomoc w bardzo atrakcyjnych cenach. Jest to jeden z powodów, dla których tak wiele osób z chęcią wraca tam z kolejnymi zleceniami. W każdym przypadku mogą liczyć na przyjemną obsługę i profesjonalną poradę. Jest to zatem biuro rachunkowe, z którego warto jest skorzystać.

Kontakt

Ulica: Gdańska 149

Kod: 90-536

Miejscowość: Łódź

http://www.abacosc.pl/

E-mail: biuro@abacosc.pl

Tel.: 607128538


Podobne firmy

iUbezpieczenia

Coraz więcej osób poszukuje różnego rodzaju ubezpieczeń, nie tylko osobowych, ale i majątkowych. Wraz z postępem technologicznym oraz rozwojem branży ubezpieczeń, zainteresowani często korzystają z ro...