Katalog firm

Kategorie


AMS Car Design

AMS Car Design z siedzibą w Łodzi działa w branży motoryzacyjnej od wielu lat. Zajmuje się sprzedażą, montażem i przyciemnianiem szyb samochodowych. Dzięki współpracy z renomowanymi producentami oferuje duży wybór wysokiej auto szyb i folii okiennych w wielu kolorach. Na wszystkie produkty udziela gwarancji.

Auto szyby

Szukasz firmy specjalizującej się w szybach samochodowych? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Działamy w Łodzi, od wielu lat oferując klientom usługi w zakresie sprzedaży, wymiany a także przyciemniania szyb samochodowych. Nasze auto szyby Łódź to szyby znanych producentów. U nas nie znajdziecie Państwo szyb mało znanych firm.
Nasze auto szyby możecie Państwo kupić i wymieniać we własnym zakresie lub zlecić wymianę w naszej firmie. Usługi wymiany szyb samochodowych przeprowadzamy w możliwie najszybszym terminie i w bardzo konkurencyjnych cenach. Działamy od lat, setki zadowolonych klientów to najlepszy dowód profesjonalizmu w działaniu.
Zapraszamy do nas także klientów zainteresowanych oklejaniem lub przyciemnianiem szyb. Do oklejania i przyciemniania, wykorzystujemy folie liczących się producentów. Folie spełniające wszelkie normy. Zlecając oklejenie lub przyciemnienie szyb u nas, możecie Państwo mieć pewność, że nie ryzykujecie problemami podczas kontroli drogowej lub kłopotami z uzyskaniem przedłużenia przeglądu samochodu. Zapraszamy!

Kontakt

Ulica: Pojezierska 60

Kod: 94-104

Miejscowość: Łódź

http://www.przyciemniamy.com.pl/

E-mail: ciemneszyby@o2.pl

Tel.: 668-833-423


Podobne firmy

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Firma J&W Glob Service Sp. z o.o. specjalizuje się w mobilnych naprawach ciężarówek i naczep. Działa na terenie Europy Zachodniej, pozostając do dyspozycji klientów 24h/dobę. Posiada wieloletnie doświ...

Nagaz24

Zadbanie o prawidłowe działanie instalacji gazowej w Twoim samochodzie nigdy nie było prostsze! części LPG dostępne na Nagaz24.pl to gwarancja najwyższej jakości komponentów dla Twojego systemu LPG. Z...