Katalog firm

Aneta Budzińska

Jako profesjonalna lingeristka, Aneta Budzińska oferuje kompleksowe usługi z zakresu makijażu permanentnego dla kobiet oraz mężczyzn. Zabiegi mają na celu zarówno podkreślenie naturalnego piękna, jak i zamaskowanie niedoskonałości cery. Każdy zabieg dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb klienta.

Trwały makijaż brwi

Nic tak nie podkreśla naturalnej urody, jak makijaż permanentny Łódź. Jest to sposób na zaakcentowanie atutów i zamaskowanie mankamentów urody. Za jego pomocą można otworzyć oko, zniwelować opadającą powiekę, poprawić kontur ust. Aby to się jednak udało, należy skorzystać z usług sprawdzonej lingeristki.
Makeup 4ever zaprasza na profesjonalne zabiegi nakładania makijażu permanentnego brwi, powiek i ust, wykonywane przez uznaną lingeristkę Anetę Budzińską. Sposób nakładania makijażu, jego wykonanie, kolor i grubość jest dobierana indywidualnie do potrzeb i urody każdej klientki. Indywidualny dobór makijażu gwarantuje maskowanie wszelkich niedoskonałości i podkreślanie największych atutów urody.
Trwały makijaż sprawia, że każdego dnia jesteś gotowa do wyjścia i możesz olśniewać swoim wyglądem. Na co dzień, od święta, na randkę, do pracy, na wielkie wyjścia, na spacer z psem - makijaż wykonywany w Makeup 4ever świetnie sprawdzi się na każde okazje i będzie idealnie dobrany do ciebie i twoich potrzeb.

Kontakt

Ulica: Żwirki 22

Kod: 90-528

Miejscowość: Łódź

https://anetabudzinska.pl/

E-mail: anetabudzinska@wp.pl

Tel.: 535279000