Katalog firm

Apemi

APEMI- Salon Okien i Drzwi to najlepsza firma, która już od 2005 roku znajduje się na rynku ciesząc się od tej pory ogromnym zaufaniem swoich klientów. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak również biznesowymi oferując im produkty najwyższej jakości w bardzo niskich i atrakcyjnych cenach, Zapraszamy!

Montaż okien

Działająca na rynku budowlanym od 2005 roku firma APEMI oferuje Państwu szeroki zakres usług związanych ze sprzedażą okien i drzwi. Zdobyte doświadczenie w zakresie montażu stolarki otworowej zaprocentowało zaufaniem wielu klientów, o czym świadczy duża ilość realizowanych inwestycji w budownictwie jednorodzinnym, blokach mieszkalnych i obiektach przemysłowych.
Wytrzymałe i energooszczędne okna Szczytno to udana inwestycja gwarantująca komfort użytkowania danego obiektu przez wiele lat. W ofercie znajdziecie Państwo konstrukcje aluminiowe, drewniane, PCV, na szczególną uwagę zasługują rozwiązania konstrukcyjne okien dachowych. Wszystkie nasze produkty wykonano z certyfikowanych tworzyw, które spełniają rygorystyczne normy i standardy związane ze zdrowiem i bezpieczeństwem.
Doświadczony zespół fachowców proponuje szybki i rzetelny montaż, obejmujący regulację okien i testy szczelności. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy i zapoznania się z ofertą dla mieszkańców Szczytna i okolic.

Kontakt

Ulica: Polska 52

Kod: 12-100

Miejscowość: Szczytno

http://apemi.eu/

E-mail: biuro@apemi.eu

Tel.: 511840654