Katalog firm

Kategorie


AT Górscy

AT Górscy to ludzie, którzy z całego serca poświęcają się swojej pasji, jaką jest fotografia. To właśnie dzięki niej ulotne wspomnienia można na długi czas utrwalić w swojej pamięci. Jeżeli zdajecie sobie z tego sprawę, to jesteśmy do Waszej dyspozycji. Chętnie wykonamy dla Was najpiękniejsze sesje zdjęciowe.

Sesja ślubna

Usługi, dostępne na foto-dzieciaki.lodz.pl, które Państwu oferujemy obejmują szeroko rozumianą fotografię rodzinną. Naszym priorytetem jest bowiem ukazywanie i uwiecznianie niesamowitych emocji, które towarzyszą człowiekowi w najważniejszych momentach jego życia.
Zatem zakres naszych usług jest bardzo szeroki, a w jego skład wchodzą między innymi: fotografia ślubna Łódź, sesje ciążowe i noworodkowe, uwiecznianie imprez rodzinnych takich jak chrzciny, komunie, urodziny czy też świąteczne chwile w gronie najbliższych. Jesteśmy otwarci na potrzeby klienta i do każdego podchodzimy indywidualnie. Dojeżdżamy w wyznaczone miejsca, nawet jeśli klient zdecyduje się na sesję ślubną za granicą.
Wykorzystując nasze umiejętności oraz profesjonalne sprzęty, tworzymy efektywne i przede wszystkim kreatywne ujęcia. Zwracamy uwagę na szczegóły i dopracowujemy każdy element fotografii, poczynając od pozy klientów, a kończąc na odpowiednim kadrze, świetle i kolorystyce. Dzięki Naszemu podejściu, zdobyliśmy zaufanie i pozytywne opinie wielu klientów.

Kontakt

Ulica: Moniuszki 4A

Kod: 90-111

Miejscowość: Łódź

http://foto-dzieciaki.lodz.pl/

E-mail: atgorscy@gmail.com

Tel.: 609199985