Katalog firm

Business Centre

Business Centre Pracownia 1113 to nowoczesny budynek biurowy wysokiej klasy, zlokalizowany w ścisłym centrum Łodzi, w bezpośrednim sąsiedztwie dworca Łódź Fabryczna i Uniwersytetu Łódzkiego. Centrum oferuje do wynajęcia zarówno nowoczesne powierzchnie biurowe klasy A o wysokim standardzie wykonania i wyposażenia z możliwością pełnego umeblowania, jak i funkcjonalne lokale użytkowe.

Lokale użytkowe

Twoja działalność się rozwinęła i poszukujesz nowego lokalu, w którym będzie mogła znajdować się siedziba Twojej firmy? Myślisz o prestiżowym miejscu, które pomoże Tobie odnieść jeszcze większy sukces? A może po prostu zależy Tobie na tym, żeby móc pracować w komfortowych warunkach?
W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne lokale użytkowe do wynajęcia Łódź, które są dostosowane do potrzeb każdej działalności. U nas wynajmiesz biuro, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Wszystkie oferowane przez nas lokale są przygotowane zgodnie z najnowszymi standardami charakterystycznymi dla budynków klasy A. Powierzchnie lokali są dostosowane do potrzeb wynajmujących, więc znajdziesz u nas zarówno niewielkie biura, jak i duże lokale użytkowe.
Oferujemy wynajem na jasnych zasadach i dbamy o naszych najemców. Jeżeli potrzebujesz już umeblowanego lokalu, to skontaktuj się z nami. Takie lokale użytkowe również znajdują się w naszej ofercie. Od lat zajmujemy się wynajmem pomieszczeń dla firm i doskonale wiemy co jest ważne dla przedsiębiorcy.

Kontakt

Ulica: Piramowicza 11/13

Kod: 90-254

Miejscowość: Łódź

https://pracownia1113.com/

E-mail: office@siliconwoonerf.com

Tel.: 426406155