Katalog firm

Business Centre

Business Centre Pracownia 1113 to nowoczesny budynek biurowy wysokiej klasy, zlokalizowany w ścisłym centrum Łodzi, w bezpośrednim sąsiedztwie dworca Łódź Fabryczna i Uniwersytetu Łódzkiego. Centrum oferuje do wynajęcia zarówno nowoczesne powierzchnie biurowe klasy A o wysokim standardzie wykonania i wyposażenia z możliwością pełnego umeblowania, jak i funkcjonalne lokale użytkowe.

Powierzchnie biurowe

Potrzebujesz biura w dogodnej lokalizacji, które zapewniałoby Ci przestrzeń i wszelkie potrzebne wygody? Pracownia 1113 oferuje powierzchnie biurowe Łódź do wynajęcia w centrum miasta. Łódź jest świetnie rozwijającym się miejscem, nie tak odległym od Warszawy i coraz chętniej wybierana jest przez przedsiębiorstwa na siedzibę.
To miasto z potencjałem, gdzie nie brak wykwalifikowanych pracowników. Atutem naszej lokalizacji jest bliskość dworca Łódź Fabryczna. Klienci i interesariusze nie będą mieli zatem żadnego problemu z dotarciem do Państwa firmy.
Proponowane przez nas lokale użytkowe wyposażone są w salki konferencyjne, aneksy kuchenne i serwerownie. Wynajmujemy przestrzenie już umeblowane, dzięki czemu nie trzeba tracić czasu i pieniędzy na zajmowanie się kwestią wyposażenia. Umieszczone w eleganckiej kamienicy biura podnoszą prestiż firmy. Wnętrza wyglądają efektownie, przez co praca w takim miejscu staje się przyjemnością. Dodatkową zaletą jest całodobowa ochrona i system monitoringu, gwarantujące bezpieczeństwo.

Kontakt

Ulica: Piramowicza 11/13

Kod: 90-254

Miejscowość: Łódź

https://pracownia1113.com/

E-mail: office@siliconwoonerf.com

Tel.: 426406155