Katalog firm

Kategorie


Business Centre

Business Centre Pracownia 1113 to nowoczesny budynek biurowy wysokiej klasy, zlokalizowany w ścisłym centrum Łodzi, w bezpośrednim sąsiedztwie dworca Łódź Fabryczna i Uniwersytetu Łódzkiego. Centrum oferuje do wynajęcia zarówno nowoczesne powierzchnie biurowe klasy A o wysokim standardzie wykonania i wyposażenia z możliwością pełnego umeblowania, jak i funkcjonalne lokale użytkowe.

Wynajem biura

Mimo, że niektóre biznesy da się prowadzić w domu lub kawiarni z poziomu laptopa to jednak dotyczy to nadal znikomej ilości firm. Z reguły posiadając firmę konieczne jest posiadanie biura.
Jednak mało kto decyduje się na kupno przestrzeni na własność - to ogromny wkład finansowy, a przecież biznes jest płynny i w każdej chwili może potrzebować więcej lub mniej miejsca, a nawet zmienić lokalizację. Dlatego coraz częściej przedsiębiorcy decydują się na wynajem biur. W obecnych czasach rynek konkuruje nie tylko dogodną lokalizacją, ale także ilością i układem pomieszczeń, łatwością w dostępie do mediów jak i samym wykończeniem oraz ceną. W biurach prowadzone są często spotkania z klientami lub partnerami biznesowymi i zarówno Ci pierwsi jak i drudzy oceniają firmę przez pryzmat jej siedziby.
Posiadane przez nas biura na wynajem zaspokoją potrzeby zarówno mikroprzedsiębiorców jak i duże przedsiębiorstwa oraz zachwycą użytkowników jakością wykończenia. Dobrze skonstruowana przestrzeń pracy to lepsza atmosfera przy wykonywaniu codziennych obowiązków, a to bezpośrednio przekłada się na sukces firmy. Więcej informacji na temat wynajmu biur w naszym biurowcu przestawia strona https://pracownia1113.com/.

Kontakt

Ulica: Piramowicza 11/13

Kod: 90-254

Miejscowość: Łódź

https://pracownia1113.com/

E-mail: office@siliconwoonerf.com

Tel.: 426406155