Katalog firm

Kategorie


Centrum Nieruchomości

Centrum Nieruchomości z siedzibą w Łodzi działa na rynku 12 lat. Zapewnia profesjonalne wsparcie w sprzedaży lub kupnie mieszkania lub domu, ale nie tylko. W swojej bazie posiada też lokale usługowe, działki, hale i inne obiekty. Klienci mogą liczyć na fachową obsługę i pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości.

Wynajem mieszkań

Nasza firma działa na rynku nieruchomości w Łodzi od ponad 10 lat. Jako profesjonaliści zapewniamy naszym klientom pełną obsługę w zakresie zakupu mieszkania. Współpracujemy z wieloma cenionymi na rynku biurami notarialnymi, doradcami finansowymi którzy pomagają naszym klientom w pozyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup nowego mieszkania oraz z wieloma rzeczoznawcami.
Pośredniczymy w transakcjach kupna - sprzedaży mieszkań z rynku wtórnego. Baza mieszkań jakie oferujemy naszym klientom jest niezwykle bogata o czym mogą się Państwo przekonać odwiedzając naszą stronę http://www.centrumnieruchomosci.com.pl/, a nasi doradcy pomagają wyszukać właściwe nieruchomości. Wystarczy wskazać naszym specjalistom najważniejsze cechy mieszkania, a oni znajdą oferty spełniające poszczególne wymagania. Pomagamy także w wynajmie mieszkań, domów czy lokali użytkowych.
Ceny nieruchomości są bardzo atrakcyjne, a dzięki skutecznym negocjacjom nasi klienci zarówno kupujący, jak i wynajmujący mogą liczyć na bardzo korzystne warunki. Nieruchomości w Łodzi to także piękna i zielona okolica, która zwiększa atrakcyjność domów.

Kontakt

Ulica: Zachodnia 70

Kod: 90-403

Miejscowość: Łódź

http://www.centrumnieruchomosci.com.pl/

E-mail: biuro@centrumnieruchomosci.com.pl

Tel.: 609-623-106