Katalog firm

Kategorie


Dorin

Poszukiwania sukni ślubnej, tej jedynej, wyjątkowej rozpocznijcie od naszego salonu sukien ślubnych Dorin, który ma dla Was naprawdę wspaniałe propozycje. Mamy suknie w różnych wzorach oraz odcieniach bieli, które sprawią, że będziecie czuć się wyjątkowo przy boku tego jedynego mężczyzny do końca Waszych dni.

Moda ślubna

Wysoką jakość wykonania i nowoczesne wzornictwo proponuje swym klientkom salon sukien ślubnych Łódź DORIN. Przyszła Panna Młoda może tu skorzystać z oferty kolekcji sukien ślubnych i kompleksowo zaprojektowanych dodatków takich jak: welony, biżuteria, obuwie, rękawiczki, stroiki.
Dbamy o to, by nasze propozycje zaspakajały zróżnicowane gusta Klientek, zarówno miłośniczek stonowanej klasyki jak i odważnych amatorek bardziej awangardowych rozwiązań. Proponujemy wiele nowych wzorów. Każda Panna Młoda odwiedzająca salon może liczyć na profesjonalne doradztwo naszego personelu i miłą atmosferę. Oferujemy autorskie podejście dostosowane do indywidualnych oczekiwań Nowożeńców.
Na zamówienie szyjemy suknie, które pozwalają zrealizować wymarzony projekt łącząc to, co najlepsze z kilku wybranych modeli. Część kolekcji to starannie wybrany asortyment sukni importowanych zza granicy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się ze szczegółami świadczonych przez nas usług.

Kontakt

Ulica: Jaracza 1

Kod: 90-264

Miejscowość: Łódź

http://suknie-slubne-dorin.pl/

E-mail: biuro@suknie-slubne-dorin.pl

Tel.: 508-800-722