Katalog firm

Kategorie


Dorin

Poszukiwania sukni ślubnej, tej jedynej, wyjątkowej rozpocznijcie od naszego salonu sukien ślubnych Dorin, który ma dla Was naprawdę wspaniałe propozycje. Mamy suknie w różnych wzorach oraz odcieniach bieli, które sprawią, że będziecie czuć się wyjątkowo przy boku tego jedynego mężczyzny do końca Waszych dni.

Suknie ślubne

Szukaj wyjątkowej sukni na ten jedyny i niepowtarzalny dzień w roku? Bardzo dobrze trafiłaś. Dorin oferuje paniom (niezależnie od wieku i figury) szeroki wybór pięknych, niepowtarzalnych, oryginalnych i wyjątkowych sukni o rożnym kroju. Przekonaj się sama.
1. Różnorodne modele
Proponowane przez nas suknie ślubne Łódź to wiele modeli uszytych zgodnie z najnowszymi trendami. U nas panie znajdą niepowtarzalne „księżniczki”, suknie o komu litery A, suknie syrenki, suknie koronkowe oraz piękne modele z długim trenem. Dodatkwoo, pomożemy w wyborze dodatków takich jak: welon, buty, kolejka czy marynarki oraz biżuteria.
2. Fachowa obsługa
Nasz salon obsługują profesjonalistki i miłośniczki mody ślubnej, dlatego klientki mogą liczyć na pomoc oraz fachową pomoc oraz poradę. Chętnie pomożemy w wyborze tej najodpowiedniejsze sukni zgodnie z życzeniem przyszłej panny młody. Oferujemy wiele modeli w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem i umówienia się na przymiarki jak najszybciej.

Kontakt

Ulica: Jaracza 1

Kod: 90-264

Miejscowość: Łódź

http://suknie-slubne-dorin.pl/

E-mail: biuro@suknie-slubne-dorin.pl

Tel.: 508-800-722