Katalog firm

Kategorie


Esthedent

Esthedent to nowoczesna Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej z siedzibą w Warszawie. Zapewnia profesjonalną obsługę. Oferuje konsultacje z doświadczonymi specjalistami. Nie tylko wykonuje szeroką gamę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, ale także świadczy pełen zakres usług stomatologicznych dla dzieci i dorosłych.

Ekstrakcja zębów

Nasza Klinika powstała z myślą o tych wszystkich osobach, które borykają się z różnymi problemami jamy ustnej. Wiemy, jak ogromny strach i stres towarzyszy wizycie u dentysty i z tego względu w naszej Klinice stawiamy na komfort i delikatność wykonywania zabiegów. Staramy się, aby nasi pacjenci otrzymali profesjonalną pomoc w problemach takich jak usuwanie zębów, plombowanie, leczenie kanałowe o czym dowiedzą się Państwo śledząc informacje na stronie http://www.esthedent.pl/usuwanie-zebow-osemek.
Usuwanie zębów dzięki zastosowaniu odpowiedniego środka znieczulającego stanie się zwykłym zabiegiem z o minimalnym stresie. Specjaliści świadczą usługi także z niezwykle popularnej w ostatnich latach medycynie estetyczniej. Korzystający z naszych usług pacjenci mają pewność, że oddają się w ręce profesjonalistów, którzy nieustannie przechodzą szkolenia i uczestniczą w licznych konferencjach podnosząc swoje kwalifikacje.
Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii możemy zagwarantować, że zabiegi z medycyny estetycznej wykonywane będą bez skalpela i sposób bezinwazyjny co pozytywnie wpływa na jakość wykonania i komfort pacjenta.

Kontakt

Ulica: ul.Grójecka 214

Kod: 02-390

Miejscowość: Warszawa

http://www.esthedent.pl/

E-mail: kontakt@esthedent.pl

Tel.: 22 299-15-50


Podobne firmy

Orthovision

Zlokalizowany w Warszawie gabinet stomatologiczny OrthoVision to miejsce, w którym na pacjentów czeka doświadczona kadra dentystów i ortodontów. Szeroki zakres usług obejmuje między innymi wybielanie...