Katalog firm

Kategorie


Esthedent

Esthedent to nowoczesna Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej z siedzibą w Warszawie. Zapewnia profesjonalną obsługę. Oferuje konsultacje z doświadczonymi specjalistami. Nie tylko wykonuje szeroką gamę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, ale także świadczy pełen zakres usług stomatologicznych dla dzieci i dorosłych.

Implanty zębowe

Nasza Klinika jest miejscem, w którym staramy się zapewnić pacjentom pełen komfort korzystania z usług dentystycznych oraz z medycyny estetycznej. Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż dla większości osób korzystanie z usług dentystycznych jest bolesnym i często stresującym przeżyciem.
Z tego względu stosujemy znieczulenia dobrane indywidualnie dla każdego pacjenta, tak aby zabiegi były pozbawione stresu i złych wspomnień. Pomagamy w zakresie usuwania zębów, wstawiamy implanty zębów oraz korony. Oczywiście wśród naszych usług nie może zabraknąć profilaktyki i leczenia bieżącego. Dużą popularnością cieszą się implanty zębów Warszawa, gdyż dzięki nim można odnowić uzębienie i jednocześnie uniknąć noszenia protezy.
Sam implant to mocowany sztuczny korzeń, który dzięki swej powłoce tytanowej nie alarmuje organizmu o wprowadzeniu ciała obcego. W ten sposób osiągamy w pełni bezpieczny efekt odtworzenia uzębienia. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez naszych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Kontakt

Ulica: ul.Grójecka 214

Kod: 02-390

Miejscowość: Warszawa

http://www.esthedent.pl/

E-mail: kontakt@esthedent.pl

Tel.: 22 299-15-50


Podobne firmy

Orthovision

Zlokalizowany w Warszawie gabinet stomatologiczny OrthoVision to miejsce, w którym na pacjentów czeka doświadczona kadra dentystów i ortodontów. Szeroki zakres usług obejmuje między innymi wybielanie...