Katalog firm

Esthedent

Esthedent to nowoczesna Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej z siedzibą w Warszawie. Zapewnia profesjonalną obsługę. Oferuje konsultacje z doświadczonymi specjalistami. Nie tylko wykonuje szeroką gamę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, ale także świadczy pełen zakres usług stomatologicznych dla dzieci i dorosłych.

Korony zębowe

Nie od dzisiaj wiadomo, że piękny uśmiech, to gwarancja o wiele większej radości i duża poprawa wyglądu. Korony zębowe pozwalają na odbudowę nawet najbardziej zniszczonego uzębienia w taki sposób, że wszystko wygląda naturalnie, a często nawet lepiej niż przed tym, kiedy uzębienie zostało utracone lub zniszczone.
Można za ich pomocą nie tylko naprawić utraconego zęba, poprzez zastąpienie go lepszą jego wersją, ale także ochronić martwy ząb, który wskutek leczenia kanałowego nie nadaje się już do samodzielnej egzystencji. Warto dbać o zdrowy i pięknie wyglądający uśmiech, bo to właśnie on pozwala znacznie poprawić ogólny wygląd. Każda bowiem osoba, która posiada lśniący i równy uśmiech staje się zdecydowanie bardziej pewna siebie i wygląda na młodszą.
Nie bez znaczenia jest fakt, że w gabinecie korony zębowe Warszawa, są robione pod znieczuleniem, więc nawet najbardziej bojąca się osoba nie zrazi się, bo nie będzie czuła bólu. Jest to bardzo częsta przypadłość osób, które do tej pory wskutek zaniedbania utraciły zęby ze strachu przed wizytami u stomatologa.

Kontakt

Ulica: ul.Grójecka 214

Kod: 02-390

Miejscowość: Warszawa

http://www.esthedent.pl/

E-mail: kontakt@esthedent.pl

Tel.: 22 299-15-50


Podobne firmy

Orthovision

Zlokalizowany w Warszawie gabinet stomatologiczny OrthoVision to miejsce, w którym na pacjentów czeka doświadczona kadra dentystów i ortodontów. Szeroki zakres usług obejmuje między innymi wybielanie...