Katalog firm

Kategorie


Esthedent

Esthedent to nowoczesna Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej z siedzibą w Warszawie. Zapewnia profesjonalną obsługę. Oferuje konsultacje z doświadczonymi specjalistami. Nie tylko wykonuje szeroką gamę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, ale także świadczy pełen zakres usług stomatologicznych dla dzieci i dorosłych.

Usuwanie ósemki

Dbanie o higienę wpływa bardzo pozytywnie na samopoczucie, a także kwestie osobistej atrakcyjności. Jeśli regularnie odwiedzamy lekarza i poddajemy się stosownym kuracjom, to jesteśmy w stanie być zadowolonym oraz prowadzić efektywniejsze życie. Jedną z kwestii, o którą szczególnie należy zadbać, jest jama ustna.
Świeży oddech, a także uśmiech z białymi, lśniącymi zębami pozwala zyskać uznanie w oczach innych. Warto rozejrzeć się więc za kliniką, która spełni Państwa wymagania. Bezbolesne i bezpieczne usuwanie ósemki Warszawa jest możliwe w klinice Esthedent. Tam spotkają Państwo doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy radzą sobie z wysokiej jakości sprzętem. Bardzo istotne jest indywidualne podejście do klienta. Każdy pacjent inaczej podchodzi do zabiegu i towarzyszą mu różne emocje.
Prawdziwy specjalista powinien więc nie tylko wykonać dobrze zabieg, ale w ramach jego usługi znajduje się też aspekt psychologiczny. Wyrozumiałość i cierpliwość znajdą Państwo niewątpliwie w naszej klinice Esthedent.

Kontakt

Ulica: ul.Grójecka 214

Kod: 02-390

Miejscowość: Warszawa

http://www.esthedent.pl/

E-mail: kontakt@esthedent.pl

Tel.: 22 299-15-50


Podobne firmy

Orthovision

Zlokalizowany w Warszawie gabinet stomatologiczny OrthoVision to miejsce, w którym na pacjentów czeka doświadczona kadra dentystów i ortodontów. Szeroki zakres usług obejmuje między innymi wybielanie...