Katalog firm

Kategorie


Floor Planet

Warto zadbać o podłogi w naszych wnętrzach, dzięki czemu wszystko będzie estetyczniej wyglądało. Jeżeli chcecie współpracować z najlepszymi specjalistami w tym zakresie, to Floor Planet poleca Wam swoje usługi w bardzo atrakcyjnych cenach. Chętnie służymy naszym klientom poradom przy wyborze odpowiedniego produktu.

Panele winylowe

W ostatnich latach jednymi z najczęściej wybieranych pokryć podłogowych stały się panele winylowe. Nie należy się dziwić ich dużej popularności. Panele winylowe są niezwykle stylowym, a jednocześnie praktycznym wyborem.
Do ich zalet na pewno należy zaliczyć wytrzymałość na ścieranie lub pękanie, dużą elastyczność, izolację termiczną i akustyczną jaką oferują dla danego pomieszczenia, a także łatwość z jaką można wyczyścić z nich wszelkie zabrudzenia. Sprawia to, że panele winylowe to idealny wybór dla każdego pomieszczenia, zarówno dla obiektów publicznych, jak i mieszkań prywatnych.
Panele winylowe są dostępne w FloorPlanet. Są one często wybierane ze względu na wyraziste kolory i nowoczesny styl jaki nadają każdemu pomieszczeniu. Dlatego też sklep ten zapewnia swoim klientom bardzo szeroki wybór kolorów i wzorów. Producentami paneli winylowych z FloorPlanet są znane marki takie jak Gerflor czy też Tarkett. Zatem wybierając ten sklep na swoje zakupy, klienci mogą liczyć na wysoką jakość, atrakcyjne ceny i szeroki wybór.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

http://www.floorplanet.pl/

E-mail: sklep@floorplanet.pl

Tel.: 508132665