Katalog firm

Kategorie


Floor Planet

Warto zadbać o podłogi w naszych wnętrzach, dzięki czemu wszystko będzie estetyczniej wyglądało. Jeżeli chcecie współpracować z najlepszymi specjalistami w tym zakresie, to Floor Planet poleca Wam swoje usługi w bardzo atrakcyjnych cenach. Chętnie służymy naszym klientom poradom przy wyborze odpowiedniego produktu.

Wykładziny dywanowe

Dywany cieszą się olbrzymią popularnością od wielu stuleci, jednakże w obecnych czasach ich produkcja wygląda nieco inaczej. Znacznie bardziej praktyczne są zatem wykładziny dywanowe. Zapewniają one pełne pokrycie dla podłogi i są dostępne w bardzo wielu wzorach, zwłaszcza jeżeli ktoś robi swoje zakupy w dobrze zaopatrzonym sklepie.
W Łodzi takim sklepem jest FloorPlanet, którego oferta prezentowana jest na stronie http://www.wykladzinydywanowe.floorplanet.pl/. Znaleźć tam można wiele wykładzin, ale wykładziny dywanowe stanowią jedną z najważniejszych części całego katalogu produktów sprzedawanego w tym sklepie. W zależności od potrzeb danego klienta, wykładziny dywanowe mogą być różnej grubości, w różnym kolorze oraz ozdobione różnymi wzorami.
Opcji jest bardzo wiele i dzięki temu każdy klient może być pewien, że wybierając się do sklepu FloorPlanet na pewno znajdzie coś co zapragnie kupić. Na dodatek nie należy się też martwić, że będzie to związane z bardzo dużym wydatkiem. Wykładziny dywanowe, podobnie jak inne wykładziny w FloorPlanet, są dostępne w atrakcyjnych cenach.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

http://www.floorplanet.pl/

E-mail: sklep@floorplanet.pl

Tel.: 508132665