Katalog firm

Kategorie


Floor Planet

Warto zadbać o podłogi w naszych wnętrzach, dzięki czemu wszystko będzie estetyczniej wyglądało. Jeżeli chcecie współpracować z najlepszymi specjalistami w tym zakresie, to Floor Planet poleca Wam swoje usługi w bardzo atrakcyjnych cenach. Chętnie służymy naszym klientom poradom przy wyborze odpowiedniego produktu.

Wykładziny obiektowe

Im więcej osób korzysta z danego pomieszczenia, tym szybciej każdy element wystroju tego konkretnego pomieszczenia będzie ulegać zniszczeniu. Zatem urządzając biura lub inne miejsca publiczne, praktyczność jest zawsze priorytetem.
Wykładziny obiektowe to wykładziny, które są przystosowane do warunków, jakie panują w miejscach publicznych. Muszą być wykonane z najlepszych i najtrwalszych materiałów, dzięki czemu bez problemu będą w stanie wytrzymać w formie niezmienionej przez dłuższy czas. Oprócz tego wykładziny obiektowe muszą być utrzymane w neutralnych barwach, co sprawia że wkomponują się w wystrój praktycznie każdego pomieszczenia.
Najlepsze wykładziny obiektowe w Łodzi można kupić w sklepie FloorPlanet. Sklep ten ma za sobą parę lat doświadczenia jeżeli chodzi o sprzedaż wykładzin i dlatego też ma wiele do zaoferowania dla każdego ze swoich klientów. Wszyscy z nich z chęcią polecają FloorPlanet swoim znajomym, potwierdzając że jest to sklep, z którego oferty na pewno warto jest skorzystać.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

http://www.floorplanet.pl/

E-mail: sklep@floorplanet.pl

Tel.: 508132665