Katalog firm

Kategorie


Floor Planet

Warto zadbać o podłogi w naszych wnętrzach, dzięki czemu wszystko będzie estetyczniej wyglądało. Jeżeli chcecie współpracować z najlepszymi specjalistami w tym zakresie, to Floor Planet poleca Wam swoje usługi w bardzo atrakcyjnych cenach. Chętnie służymy naszym klientom poradom przy wyborze odpowiedniego produktu.

Wykładziny PCV

Wykładziny PCV są idealnym rozwiązaniem na problem z zabrudzeniami. Dlatego też bardzo często można je znaleźć w miejscach, które są narażone na zabrudzenia, takie jak na przykład ślady od butów przechodniów. Nic więc dziwnego, że wykładziny PCV są jednymi z najbardziej popularnych wyborów jeżeli chodzi o pomieszczenia użytku publicznego.
Zanim jednak kupi się taką wykładzinę, zawsze warto jest dowiedzieć się czy jest ona odpowiedniej jakości. Wszystkie takie informacje można znaleźć robiąc zakupy w łódzkim sklepie FloorPlanet. Jego sama nazwa sugeruje, że sklep ten zajmuje się sprzedażą wykładzin, włączając w to także wykładziny PCV.
To z czego znane jest FloorPlanet to wysoka jakość wszystkich sprzedawanych tam produktów. Jest ona zapewniona w bardzo rozsądnych cenach, co stanowi drugą zaletę tego sklepu. Każdy kto pragnie kupić trwałe i estetycznie prezentujące się wykładziny PCV na pewno powinien skorzystać z oferty FloorPlanet. W tym sklepie każdy znajdzie idealną wykładzinę na każdą podłogę.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

http://www.floorplanet.pl/

E-mail: sklep@floorplanet.pl

Tel.: 508132665