Katalog firm

Kategorie


Floor Planet

Warto zadbać o podłogi w naszych wnętrzach, dzięki czemu wszystko będzie estetyczniej wyglądało. Jeżeli chcecie współpracować z najlepszymi specjalistami w tym zakresie, to Floor Planet poleca Wam swoje usługi w bardzo atrakcyjnych cenach. Chętnie służymy naszym klientom poradom przy wyborze odpowiedniego produktu.

Wykładziny podłogowe

Oto jest pytanie! Zawsze znajdą się zwolennicy wykładzin, paneli czy kafelek. Jedni będą dochodzić swoich racji, inni nie mal ze 100% pewnością twierdzić, że się nie mylą. To tylko ukazuje naszą różnorodność. Dobrze, kiedy każdy lubi coś innego i ma inne upodobania estetyczne. I tutaj sporo możliwości, aby się wykazać, mają zarówno producenci np. wykładzin, jak i ich sprzedawcy.
Dla przykładu nasza firma, która działa od kilku lat na rynku, oferujemy szeroki wybór asortymentu, z którym można się zapoznać na stronie http://www.wykladzinydywanowe.floorplanet.pl/. Zaczynając od wykładzin, które imitują wręcz w sposób perfekcyjny drewno, a kończąc na gładkich powierzchnia-bez żadnych wzorów. Jeśli idzie o same ceny wykładzin-sporo zależy od grubości, gdyż im grubsza wykładzina, tym droższa. Na końcu warto wspomnieć o samym ułożeniu wykładziny, które jest dużo prostsze niż w przypadku kafelek, paneli czy parkietów.
Zwykle sami jesteśmy sobie w stanie poradzić z tym tematem, ewentualnie istnieje możliwość wynajęcia kogoś, kto nam pomoże lub zrobi to za nas. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

http://www.floorplanet.pl/

E-mail: sklep@floorplanet.pl

Tel.: 508132665