Katalog firm

Kategorie


Intprojekt

Firma Intprojekt z siedzibą w Łodzi specjalizuje się w projektowaniu automatyki przemysłowej i maszynowej. Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży, realizuje nawet nietypowe i skomplikowane zlecenia. Działa na rynku krajowym i zagranicznym, oferując klientom szeroki zakres usług, w tym profesjonalny serwis.

Automatyka przemysłowa

Nowoczesne przedsiębiorstwo produkcyjne lub zakład przemysłowy powinien być wyposażony w zaawansowane rozwiązania automatyzujące wiele procesów i linii produkcyjnych. Aby dorównać konkurencji, niezbędna jest profesjonalna automatyka przemysłowa. Intprojekt oferuje profesjonalne usługi z tym związane.
Realizujemy zlecenia dotyczące projektowania, wykonywania i serwisowania systemów wizyjnych, projektowania instalacji elektrycznych, a także systemów sterowania maszynami, prefabrykowania rozdzielnic i wielu innych. Nasi wykwalifikowani inżynierowie współpracują ściśle z klientami w kwestii realizacji zleceń, by ostateczny projekt dokładnie spełniał potrzeby klienta oraz był dopasowany do jego możliwości.
Po ukończonym zleceniu przeprowadzane jest szkolenie dla pracowników, by ci w sposób efektywny korzystali z zainstalowanej automatyki przemysłowej. Na swoim koncie posiadamy wiele realizacji zarówno dla małych jak i dla dużych firm, które są zainteresowane efektywnymi i niezawodnymi systemami automatyki przemysłowej.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609023468


Podobne firmy

Zarządca Piotr Michalski

Administracja i zarządzanie nieruchomościami - oto usługi, jakie nasza firma jest w stanie Wam zaoferować. Zarządca Piotr Michalski serdecznie zaprasza do współpracy w imieniu całej swojej firmy. Jeże...

DJ Tomasz Cichocki

Udane przyjęcie weselne to takie, na którym wszyscy bawią się doskonale. Jeśli chce się zapewnić gościom doskonałe zabawy i odpowiednio dopasowaną muzykę warto zainteresować się ofertą, jaką ma Dobra...