Katalog firm

Kategorie


Intprojekt

Firma Intprojekt z siedzibą w Łodzi specjalizuje się w projektowaniu automatyki przemysłowej i maszynowej. Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży, realizuje nawet nietypowe i skomplikowane zlecenia. Działa na rynku krajowym i zagranicznym, oferując klientom szeroki zakres usług, w tym profesjonalny serwis.

Programowanie sterowników plc

Intprojekt to firma zajmująca się szeroko pojętym projektowaniem automatyki przemysłowej. Pracujący tam inżynierowie są bardzo kreatywnymi specjalistami. Profesjonalnie i szybko zaprojektują inteligentne systemy i wydajną automatykę maszynową. W taki sposób, aby spełnić potrzeby i preferencje, nawet najbardziej wymagającego, klienta.
Firma pomaga także w serwisie zamontowanych urządzeń. Jedną z ofert zakładu Intprojekt jest programowanie sterowników PLC marki Siemens. Są to uniwersalne urządzenie mikroprocesorowe, bez których niemożliwe byłoby sterowanie pracą maszyny. Napisanie specjalnego, przejrzystego i zoptymalizowanego oprogramowania (algorytmów) nie jest więc łatwym zadaniem. Ale, dysponując m.in. wiedzą z zakresu sieci przemysłowych (np. Profinet, Profibus DP, Modbus TCP/IP oraz ASI), inżynierowie poradzą sobie z tym bez problemu.
Programowanie sterowników PLC to dla nich bułka z masłem. Po skończonej pracy, wielokrotnie przetestują i sprawdzą poprawne działanie programu w symulatorze. Wystarczy wejść na stronę: intprojekt.com.pl i skontaktować się z tą profesjonalną firmą.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609023468


Podobne firmy

DJ Tomasz Cichocki

Udane przyjęcie weselne to takie, na którym wszyscy bawią się doskonale. Jeśli chce się zapewnić gościom doskonałe zabawy i odpowiednio dopasowaną muzykę warto zainteresować się ofertą, jaką ma Dobra...

Zarządca Piotr Michalski

Administracja i zarządzanie nieruchomościami - oto usługi, jakie nasza firma jest w stanie Wam zaoferować. Zarządca Piotr Michalski serdecznie zaprasza do współpracy w imieniu całej swojej firmy. Jeże...