Katalog firm

Kategorie


Intprojekt

Firma Intprojekt z siedzibą w Łodzi specjalizuje się w projektowaniu automatyki przemysłowej i maszynowej. Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży, realizuje nawet nietypowe i skomplikowane zlecenia. Działa na rynku krajowym i zagranicznym, oferując klientom szeroki zakres usług, w tym profesjonalny serwis.

Systemy automatyki przemysłowej

Profesjonalne systemy automatyki przemysłowej to klucz do prowadzenia nowoczesnej i dobrze zarządzanej firmy produkcyjnej lub zakładu przemysłowego. Odpowiednio zaprojektowany system oszczędza czas, niweluje koszty oraz usprawnia działanie produkcji i innych procesów w firmie.
Intprojekt oferuje usługę projektowania i wdrażania systemów sterowania w firmach klientów dostosowanych do potrzeb i możliwości. Współpraca z Intprojekt to badanie i analiza potrzeb, konsultacje z inżynierami i przygotowanie projektu, a następnie montaż oraz serwis w razie konieczności. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny proponując najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania.
Wśród oferowanych usług znajdują się między innymi systemy wizyjne, systemy sterowania maszynami, prefabrykacja rozdzielnic, projektowanie instalacji elektrycznych i wiele innych. Nasza firma świadczy usługi dla różnego rodzaju firm produkcyjnych i nie tylko. Posiadamy na koncie wiele zrealizowanych zleceń i szerokie grono zadowolonych klientów.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609023468


Podobne firmy

Zarządca Piotr Michalski

Administracja i zarządzanie nieruchomościami - oto usługi, jakie nasza firma jest w stanie Wam zaoferować. Zarządca Piotr Michalski serdecznie zaprasza do współpracy w imieniu całej swojej firmy. Jeże...

DJ Tomasz Cichocki

Udane przyjęcie weselne to takie, na którym wszyscy bawią się doskonale. Jeśli chce się zapewnić gościom doskonałe zabawy i odpowiednio dopasowaną muzykę warto zainteresować się ofertą, jaką ma Dobra...