Katalog firm

Kategorie


Intprojekt

Firma Intprojekt z siedzibą w Łodzi specjalizuje się w projektowaniu automatyki przemysłowej i maszynowej. Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży, realizuje nawet nietypowe i skomplikowane zlecenia. Działa na rynku krajowym i zagranicznym, oferując klientom szeroki zakres usług, w tym profesjonalny serwis.

Systemy sterowania

Automatyka przemysłowa to jeden z najszybciej rozwijających się działów inżynierii elektrycznej. Nowoczesne przedsiębiorstwa produkcyjne oraz zakłady przemysłowe pełne są nowych technologii, które usprawniają procesy. Nasza firma z Łodzi - Intprojekt oferuje nowoczesne systemy sterowania.
Naszą domeną jest projektowanie systemów zarządzania automatyką przemysłową. Używamy do tego najnowszych dostępnych technologii, wiedzy i doświadczenia naszych inżynierów, którzy chętnie doradzają klientom w zakresie doboru odpowiednich podzespołów. Współpraca z nami to pewność i bezpieczeństwo, a także najwyższy poziom profesjonalizmu. Do zleceń podchodzimy rzetelnie oraz innowacyjnie dopasowując projektowany system do potrzeb i możliwości klienta.
Wśród oferowanych przez nas usług znajdują się między innymi systemy wizyjne, systemy sterowania maszyn, pomiary elektryczne, prefabrykacja rozdzielnic, programowanie sterowników PLC, a także projekty elektryczne oraz profesjonalne usługi serwisowe. Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609023468


Podobne firmy

Zarządca Piotr Michalski

Administracja i zarządzanie nieruchomościami - oto usługi, jakie nasza firma jest w stanie Wam zaoferować. Zarządca Piotr Michalski serdecznie zaprasza do współpracy w imieniu całej swojej firmy. Jeże...

DJ Tomasz Cichocki

Udane przyjęcie weselne to takie, na którym wszyscy bawią się doskonale. Jeśli chce się zapewnić gościom doskonałe zabawy i odpowiednio dopasowaną muzykę warto zainteresować się ofertą, jaką ma Dobra...