Katalog firm

Instytut Terapii ITPB

Nie radzisz sobie z objawami depresji, a nerwica lub autyzm przeszkadzają ci w codziennym oraz normalnym funkcjonowaniu? Wiedz jedno, Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej to alternatywa i opcja, jaka warto w takiej sytuacji wykorzystać, dodatkowo coś bardzo ważnego a mianowicie pomoc ze strony osoby kompetentnej a więc doświadczonego psychoterapeuty.

Leczenie depresji u młodzieży

Wiele jest w sytuacji w naszym życiu, które powodują, że zmagamy się ze zbyt mocnym stresem. Jest to m.in. trudna sytuacja w pracy wiążąca się z coraz większymi obowiązkami, coraz mniejszym wypoczynkiem i czasem dla siebie oraz dla najbliższych. Również rozstania z partnerem oraz śmierć najbliższej osoby to czynniki, które mogą negatywnie wpłynąć na nasz stan psychiczny. Także osoby młodsze mają wiele problemów.
Burzliwy proces dojrzewania, gorsze wyniki w szkole, czy też brak akceptacji w społeczeństwie powodują, że jest się o krok od depresji. W tej sytuacji proponujemy Państwu bogatą ofertę najwyższej jakości usług. Nasz instytut stanowią osoby wykwalifikowane i doświadczone. Dzięki temu można nastawić się na kontakt z osobami, które podejmą do danego problemu indywidualnie.
Leczenie depresji u młodzieży, dzieci, a także osób dorosłych jest dla nas ważne. Z naszą pomocą mogą Państwo zostawić za sobą swoje problemy i wrócić do pełnego wigoru i energii życia, które wiedli Państwo do tej pory. Szczegółowe informacje dotyczące tej formy leczenia dostępne na stronie http://itpb.pl/.

Kontakt

Ulica: Piłsudskiego 99/1

Kod: 50-016

Miejscowość: Wrocław

http://itpb.pl/

E-mail: kontakt@itpb.pl

Tel.: 511-322-117