Katalog firm

Instytut Terapii ITPB

Nie radzisz sobie z objawami depresji, a nerwica lub autyzm przeszkadzają ci w codziennym oraz normalnym funkcjonowaniu? Wiedz jedno, Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej to alternatywa i opcja, jaka warto w takiej sytuacji wykorzystać, dodatkowo coś bardzo ważnego a mianowicie pomoc ze strony osoby kompetentnej a więc doświadczonego psychoterapeuty.

Psychoterapeuta

Zdrowie psychiczne jest dobrem, w które na pewno warto inwestować. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób dostrzega mądrość jaką jest dbanie o stan swojej psychiki. Uzyskanie prawdziwego wsparcia podczas jakichkolwiek problemów często pozwala uniknąć dalszych trudności życiowych. Prowadzi także do znacznie bardziej szczęśliwego życia. Jeżeli zatem ktokolwiek jest gotowy zadbać o siebie to na pewno powinien zwrócić się do takiej osoby jak certyfikowany psychoterapeuta Wrocław.
W Instytucie Terapii Poznawczo-Behawioralnej we Wrocławiu każdy pacjent ma szansę na konsultację z prawdziwym profesjonalistą. Certyfikowany psychoterapeuta może pomóc w wielu sprawach, włączając w to problemy życia codziennego, a skończywszy na bardziej głębokich trudnościach, wynikających nawet z czasów dzieciństwa.
W Instytucie pracują osoby z prawdziwą pasją do wykonywanego zawodu. Ich podejście do swojej pracy i profesjonalizm zapewnią, że psychoterapia będzie procesem, który naprawdę może przynieść efekty. Dlatego też każdy powinien zainteresować się tą opcją.

Kontakt

Ulica: Piłsudskiego 99/1

Kod: 50-016

Miejscowość: Wrocław

http://itpb.pl/

E-mail: kontakt@itpb.pl

Tel.: 511-322-117