Katalog firm

Instytut Terapii ITPB

Nie radzisz sobie z objawami depresji, a nerwica lub autyzm przeszkadzają ci w codziennym oraz normalnym funkcjonowaniu? Wiedz jedno, Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej to alternatywa i opcja, jaka warto w takiej sytuacji wykorzystać, dodatkowo coś bardzo ważnego a mianowicie pomoc ze strony osoby kompetentnej a więc doświadczonego psychoterapeuty.

Psychoterapia dzieci

Sytuacje generujące olbrzymi stres z pewnością nie wpłyną nas korzystnie. Do takowych zaliczyć można, chociażby śmierć bliskiej osoby, czy rozstanie z partnerem. Dzieci z kolei również bardzo mocno przeżywają rozstanie rodziców, a przybiera to na sile, jeśli konflikt między nimi jest bardzo mocny. Również brak akceptacji w społeczeństwie nie jest właściwym bodźcem.
Także kwestie zawodowe wiążą się ze stresem. Utrata pracy bądź obniżka pensji, podobnie jak gorsze stopnie w szkole sprawiają, że można łatwo podupaść na zdrowiu. Dlatego właśnie przygotowaliśmy dla Państwa bogatą ofertę usług psychoterapeutycznych. Mogą z niej skorzystać zarówno dzieci, jak i dorośli. Nasi doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści zapewniają Państwu wysokiej jakości indywidualne konsultacje.
Staramy się być na bieżąco z trendami oraz aktualną wiedzą medyczną, dlatego zdanie klienta jest dla nas bardzo ważne. Zarówno psychoterapia dzieci Wrocław, jak i młodzieży, czy osób dorosłych odbywa się w gabinecie gwarantującym prywatność.

Kontakt

Ulica: Piłsudskiego 99/1

Kod: 50-016

Miejscowość: Wrocław

http://itpb.pl/

E-mail: kontakt@itpb.pl

Tel.: 511-322-117