Katalog firm

Kategorie


Instytut Terapii ITPB

Nie radzisz sobie z objawami depresji, a nerwica lub autyzm przeszkadzają ci w codziennym oraz normalnym funkcjonowaniu? Wiedz jedno, Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej to alternatywa i opcja, jaka warto w takiej sytuacji wykorzystać, dodatkowo coś bardzo ważnego a mianowicie pomoc ze strony osoby kompetentnej a więc doświadczonego psychoterapeuty.

Terapia behawioralna

Wiele dzieci zmaga się z problemami psychologicznymi już od bardzo młodego wieku. Nie oznacza to jednak, że brakuje metod na to, aby zapewnić im pomoc, której mogą potrzebować. Dla każdego dziecka, które cierpi z powodu trudności komunikacyjnych czy innych problemów tego typu, dobrym rozwiązaniem może okazać się terapia behawioralna u dzieci Wrocław.
Terapia behawioralna u dzieci jest zawsze prowadzona przez certyfikowanych psychoterapeutów. Znaleźć ich można w wielu miejscach, między innymi w Instytucie Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Ośrodek ten działa we Wrocławiu oraz w Oleśnicy i skupia kadrę doskonale wykształconych i doświadczonych psychoterapeutów. Terapia behawioralna u dzieci to tylko jeden z wielu punktów oferty Instytutu.
Zajęcia prowadzone są przez osoby, które mają dużo wiedzy na temat tego jak pracować z dziećmi i w jaki sposób dotrzeć do nich, aby zapewnić wsparcie. Jeżeli zatem jakiekolwiek dziecko potrzebuje pomocy profesjonalisty to na pewno warto zastanowić się nad ofertą wrocławskiego Instytutu.

Kontakt

Ulica: Piłsudskiego 99/1

Kod: 50-016

Miejscowość: Wrocław

http://itpb.pl/

E-mail: kontakt@itpb.pl

Tel.: 511-322-117