Katalog firm

Kategorie


Instytut Terapii ITPB

Nie radzisz sobie z objawami depresji, a nerwica lub autyzm przeszkadzają ci w codziennym oraz normalnym funkcjonowaniu? Wiedz jedno, Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej to alternatywa i opcja, jaka warto w takiej sytuacji wykorzystać, dodatkowo coś bardzo ważnego a mianowicie pomoc ze strony osoby kompetentnej a więc doświadczonego psychoterapeuty.

Terapia depresji

W życiu możemy natrafić na wiele trudnych sytuacji. Często jesteśmy przeciążeni na gruncie osobistym, jak i zawodowym. Coraz większa liczba obowiązków, wyższe wymagania, brak czasu wolnego, wypalenie zawodowe, trudne sytuacje życiowe jak nieoczekiwane choroby, rozstanie z partnerem, czy śmierć najbliższej osoby powodują, że nie jesteśmy w stanie sami poradzić sobie z problemami. Duża ilość stresu może prowadzić do poważnych konsekwencji, a taką jest m.in. depresja, a jedynym skutecznym rozwiązaniem jest terapia depresji Wrocław.
Rozwiązanie tego problemu jest bardzo trudne. Dlatego właśnie nasz Instytut Terapii Poznawczo-behawioralnej wychodzi Państwu naprzeciw z bogatą ofertą usług. Nasze metody są sprawdzone i zgodne zarówno z aktualnymi trendami, jak i wiedzą naukową. Nasi specjaliści to doświadczeni i wykwalifikowani terapeuci cechujący się dobrym podejściem do każdego indywidualnego przypadku.
Terapia depresji u nas gwarantuje też całkowite zachowanie prywatności i sprawi, że z problemami nie zostaną Państwo sami. Oferta skierowana jest nie tylko dla dorosłych, ale też i dla dzieci oraz młodzieży.

Kontakt

Ulica: Piłsudskiego 99/1

Kod: 50-016

Miejscowość: Wrocław

http://itpb.pl/

E-mail: kontakt@itpb.pl

Tel.: 511-322-117