Katalog firm

Kategorie


iUbezpieczenia

Coraz więcej osób poszukuje różnego rodzaju ubezpieczeń, nie tylko osobowych, ale i majątkowych. Wraz z postępem technologicznym oraz rozwojem branży ubezpieczeń, zainteresowani często korzystają z rozwiązania, jakim są iUbezpieczenia. Udostępnione kalkulatory ułatwiają samodzielne obliczanie składek.

Oferta ubezpieczeń

Życie niesie ze sobą bardzo dużo niespodzianek i nieprzewidzianych sytuacji, dlatego też niezwykle ważne jest myślenie perspektywiczne i zabezpieczenie się od tego typy sytuacji. Różnego typu ubezpieczenia Łódź pozwolą spokojnie spoglądać w przyszłość zarówno rodzinną, jak i zawodową.
Jednym z najbardziej popularnych i najważniejszych ubezpieczeń jest polisa na życie, która w przypadku nieprzewidzianych chorób, wypadków czy śmierci członka rodziny może się okazać nieocenioną pomocą finansową. W obecnym czasie każdy z nas posiada samochód, dlatego też każdy z nas spotkał się z koniecznością doboru odpowiedniej polisy OC i AC.
Dzięki pomocy specjalisty kwoty opłat za tego typu ubezpieczenia mogą się zmniejszyć nawet kilkukrotnie. Wybór wspomnianych czy też innych ubezpieczeń np. polisy turystycznej czy skierowanej dla osób prowadzących własne firmy to zadanie wielopłaszczyznowe, dlatego też warto powierzyć je w ręce specjalistycznej agencji ubezpieczeniowej, która wybierze produkt idealny dla naszych potrzeb.

Kontakt

Ulica: Górnicza 30/36

Kod: 90-001

Miejscowość: Łódź

https://www.iubezpieczenia.net/

E-mail:

Tel.: 785071990


Podobne firmy

Abaco

Abaco to biuro rachunkowe świadczące profesjonalne usługi księgowe. Zajmujemy się obsługą małych oraz średnich firm, które chcą zoptymalizować swoje koszty księgowe. Dzięki nam bez żadnego problemu ws...