Katalog firm

Jawo

Jawo to smaczne posiłki, które przygotujesz we własnym domu. Gotujemy z najlepszych składników, które są podstawą domowej kuchni. Oferujemy dania kuchni polskiej takie jak pierogi czy uszka. Jeżeli więc masz ochotę na smaczny obiad jak u mamy, wybierz posiłki przez nas oferowane. Jawo to domowe jedzenie dla każdego, także dla firm.

Dania gotowe

Dużo osób bardzo cieszy się na myśl o przygotowywaniu posiłków dla siebie i swojej rodziny. Jednakże czas nie zawsze pozwala na to, aby zajmować się codziennym gotowaniem. W takich przypadkach na ratunek przychodzą dania gotowe. Jest to rozwiązanie niezwykle popularne w obecnych czasach, gdzie wiele osób prowadzi bardzo intensywny styl życia, w którym często brakuje czasu.
Wśród najbardziej docenianych marek zajmujących się produkcją dań gotowych na pewno trzeba wymienić Jawo. Jawo jest firmą z wieloma latami doświadczenia w branży spożywczej. Dania gotowe przygotowywane w halach produkcyjnych Jawo zawsze spełniają wszystkie standardy jakości i bezpieczeństwa. Co równie ważne, są bardzo smaczne. Różnorodność w ofercie Jawo zapewnia, że każdy klient znajdzie tam danie gotowe lub inny produkt firmy, jaki pragnie spróbować.
Dodatkową zaletą jest także to, że dania gotowe i cała reszta produktów od Jawo są sprzedawane w stosunkowo niskich cenach. Z tego powodu produkty marki Jawo zawsze są godne uwagi.

Kontakt

Ulica: Równoległa 88/98

Kod: 42-216

Miejscowość: Częstochowa

http://jawo.pl/

E-mail: firma@jawo.pl

Tel.: 343631428


Podobne firmy

Karczma Bida

Zwiedzając dany region, turyści chętnie poznają specjały regionalnej kuchni. Również osoby dbający o sylwetkę chętnie korzystają z miejscowych restauracji. Będąc w okolicach Lublina, Opola lub Olkusza...