Katalog firm

Kategorie


Jawo

Jawo to smaczne posiłki, które przygotujesz we własnym domu. Gotujemy z najlepszych składników, które są podstawą domowej kuchni. Oferujemy dania kuchni polskiej takie jak pierogi czy uszka. Jeżeli więc masz ochotę na smaczny obiad jak u mamy, wybierz posiłki przez nas oferowane. Jawo to domowe jedzenie dla każdego, także dla firm.

Producent mrożonek

Strona internetowa www.jawo.pl jest stroną znanego i renomowanego producenta różnego rodzaju produktów mrożonych, którym jest firma Jawo. Jawo - producent mrożonek oferuje swoim klientom wyłącznie produkty o najwyższych parametrach jakościowych, które posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i atesty, które są wymagane przy produkcji tego rodzaju żywności.
Wszystkie produkty oferowane przez firmę Jawo charakteryzują się niezwykle wyjątkowym smakiem oraz aromatem, dzięki czemu cieszą się one wśród klientów niezwykłą popularnością. Przedsiębiorstwo Jawo posiada bogatą ofertę, która przeznaczona jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla hurtowni. Firma posiada wieloletnie doświadczenie na rynku, dlatego jej działania są tak efektywne. Firma zatrudnia szereg przedstawicieli handlowych, którzy są wybitnymi specjalistami w swojej dziedzinie i z chęcią zaoferują każdemu klientowi doradztwo dotyczące bogatej oferty marki Jawo.
Firma jest liderem na rynku produktów mrożonych, wśród których największą popularnością cieszą się pierogi oraz dania gotowe.

Kontakt

Ulica: Równoległa 88/98

Kod: 42-216

Miejscowość: Częstochowa

http://jawo.pl/

E-mail: firma@jawo.pl

Tel.: 343631428


Podobne firmy

Karczma Bida

Zwiedzając dany region, turyści chętnie poznają specjały regionalnej kuchni. Również osoby dbający o sylwetkę chętnie korzystają z miejscowych restauracji. Będąc w okolicach Lublina, Opola lub Olkusza...