Katalog firm

Kategorie


J&W Glob Service Sp. z o.o.

Firma J&W Glob Service Sp. z o.o. specjalizuje się w mobilnych naprawach ciężarówek i naczep. Działa na terenie Europy Zachodniej, pozostając do dyspozycji klientów 24h/dobę. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Zatrudnia wykwalifikowanych mechaników. Gwarantuje szybką diagnostykę usterki i skuteczną naprawę.

Holownik TIR

Podróżując przez obce kraje wiele kierowców czuje się niepewnie. Nigdy bowiem nie można przewidzieć, gdy dojdzie do wypadku lub usterki, która uniemożliwia dalsze ruszenie w trasę. Jeszcze trudniejsze jest to gdy chodzi o TIRy, które są samochodami, które rzadko można naprawić w najbliższym serwisie.
Z myślą o takich sytuacjach swoją działalność rozpoczęła firma J&W Glob Service Sp. z o.o., która znana jest jako mobilny serwis TIRów. Działa w Europie Zachodniej, swoją pomocą obejmując kraje takie jak Niemcy, Francja, Belgia oraz Holandia. W razie gdy naprawy nie są możliwe na miejscu zatrzymania, firma ta zapewnia holownik TIR. Z jego pomocą można przetransportować samochód do warsztatu, gdzie odbędą się wszystkie niezbędne naprawy.
Jako że firma J&W Glob Service Sp. z o.o. działa przez całą dobę i wszystkie dni w roku, na przestrzeni ostatnich lat zaufało jej wielu klientów. Z chęcią polecają jej usługi dalej, co świadczy o ich wysokiej jakości. Jest to zatem serwis, o którym warto pamiętać.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

AMS Car Design

AMS Car Design z siedzibą w Łodzi działa w branży motoryzacyjnej od wielu lat. Zajmuje się sprzedażą, montażem i przyciemnianiem szyb samochodowych. Dzięki współpracy z renomowanymi producentami oferu...