Katalog firm

Kategorie


J&W Glob Service Sp. z o.o.

Firma J&W Glob Service Sp. z o.o. specjalizuje się w mobilnych naprawach ciężarówek i naczep. Działa na terenie Europy Zachodniej, pozostając do dyspozycji klientów 24h/dobę. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Zatrudnia wykwalifikowanych mechaników. Gwarantuje szybką diagnostykę usterki i skuteczną naprawę.

Mobilny serwis TIR

Działasz w branży związanej z transportem ciężkim i szukasz sprawdzonego partnera biznesowego, który zadba o Twoją flotę ciężarówek? Często jeździsz na trasach Europy Zachodniej i również tam chcesz uzyskać zawsze szybką i sprawną pomoc?
Jesteśmy w stanie zaoferować Tobie szybki i profesjonalny mobilny serwis TIR. Jeśli zastanawiasz się dlaczego właśnie z nami warto współpracować, to odpowiedź jest prosta. Nasza firma od lat zajmuje się naprawą samochodów ciężarowych. Specjalistyczne naprawy to dla nas żaden problem, a dzięki mobilnym samochodom serwisowym jesteśmy wstanie szybko dotrzeć praktycznie w każde miejsce.
Zapewniamy specjalistyczną oraz profesjonalną pomoc. Ciągle się rozwijamy i korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych. Dzięki temu możemy szybko wykryć usterkę oraz maksymalnie skrócić czas naprawy. Z naszej pomocy możesz skorzystać o każdej godzinie dnia i nocy. Zawsze jesteśmy bowiem do dyspozycji naszych klientów. Oferujemy też ceny, które są bardzo konkurencyjne.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

Nagaz24

Zadbanie o prawidłowe działanie instalacji gazowej w Twoim samochodzie nigdy nie było prostsze! części LPG dostępne na Nagaz24.pl to gwarancja najwyższej jakości komponentów dla Twojego systemu LPG. Z...

AMS Car Design

AMS Car Design z siedzibą w Łodzi działa w branży motoryzacyjnej od wielu lat. Zajmuje się sprzedażą, montażem i przyciemnianiem szyb samochodowych. Dzięki współpracy z renomowanymi producentami oferu...