Katalog firm

Kategorie


J&W Glob Service Sp. z o.o.

Firma J&W Glob Service Sp. z o.o. specjalizuje się w mobilnych naprawach ciężarówek i naczep. Działa na terenie Europy Zachodniej, pozostając do dyspozycji klientów 24h/dobę. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Zatrudnia wykwalifikowanych mechaników. Gwarantuje szybką diagnostykę usterki i skuteczną naprawę.

Naprawa TIR Francja

Jeżeli Twoja flota ciężarówek jeździ po Europie Zachodniej, to z całą pewnością wiesz, że korzystanie z zagranicznych serwisów nie należy do najtańszych. Dlatego w razie potrzeby skorzystaj z naszej oferty i zmniejsz koszty swojej firmy!
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Dla nas naprawa TIR Francja nie ma żadnych tajemnic. Działamy szybko i skutecznie, a nasze usługi są tańsze niż konkurencji! Naszą zaletą jest to, że posiadamy flotę mobilnych serwisów, które są w stanie szybko dojechać w każde miejsce. Mobilny serwis to rozwiązanie znacznie skracające czas naprawy. Jeżeli jeszcze nie korzystałeś z takiej usługi, to najwyższa pora to zmienić. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z jakości i szybkości naszych usług.
Jeśli chcesz, to możemy zacząć stałą współpracę. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że przyjedziemy zawsze kiedy będziesz potrzebować pomocy. Zaopiekujemy się Twoimi ciężarówkami za granicą i nie będziesz musiał już korzystać z drogich zagranicznych serwisów. Skontaktuj się z nami!

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

Nagaz24

Zadbanie o prawidłowe działanie instalacji gazowej w Twoim samochodzie nigdy nie było prostsze! części LPG dostępne na Nagaz24.pl to gwarancja najwyższej jakości komponentów dla Twojego systemu LPG. Z...

AMS Car Design

AMS Car Design z siedzibą w Łodzi działa w branży motoryzacyjnej od wielu lat. Zajmuje się sprzedażą, montażem i przyciemnianiem szyb samochodowych. Dzięki współpracy z renomowanymi producentami oferu...