Katalog firm

Kategorie


J&W Glob Service Sp. z o.o.

Firma J&W Glob Service Sp. z o.o. specjalizuje się w mobilnych naprawach ciężarówek i naczep. Działa na terenie Europy Zachodniej, pozostając do dyspozycji klientów 24h/dobę. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Zatrudnia wykwalifikowanych mechaników. Gwarantuje szybką diagnostykę usterki i skuteczną naprawę.

Serwis mobilny TIR Niemcy

Mobilny Serwis Ciężarówek to grupa wyspecjalizowanych ludzi posiadających pasję oraz umiejętności do tego aby każda naprawa i pomoc na drodze zakończona była pełnym sukcesem. Każda z naszych jednostek wyposażona jest w profesjonalny sprzęt niezbędny do tego, aby praca naszych fachowców była przyjemnością a naprawy wykonywane były rzetelnie i ekspresowo.
Nowoczesny sprzęt jaki posiadamy, w tym holownik tir, testery diagnostyczne pozwalają nam precyzyjnie zdiagnozować usterkę a także w szybki sposób ją usunąć. Obsługiwane przez nas lokalizacje: Serwis Mobilny TIR Niemcy, Serwis Mobilny Tir w Belgii Serwis Mobilny TIR we Francji, Serwis Mobilny TIR w Holandii, serwis Mobilny TIR w Europie.
Naprawa ciężarówek w Niemczech, Francji czy na terenie Belgii czy Holandii to dla nas chleb powszedni, co doceniają nasi stali klienci. Nasz Serwis Mobilny Tir Europa Zachodnia specjalizuje się w naprawach wiodących marek aut marek takich jak : MAN, DAF, VOLVO, MERCEDES, IVECO oraz w naprawach naczep. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

Nagaz24

Zadbanie o prawidłowe działanie instalacji gazowej w Twoim samochodzie nigdy nie było prostsze! części LPG dostępne na Nagaz24.pl to gwarancja najwyższej jakości komponentów dla Twojego systemu LPG. Z...

AMS Car Design

AMS Car Design z siedzibą w Łodzi działa w branży motoryzacyjnej od wielu lat. Zajmuje się sprzedażą, montażem i przyciemnianiem szyb samochodowych. Dzięki współpracy z renomowanymi producentami oferu...