Katalog firm

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Firma J&W Glob Service Sp. z o.o. specjalizuje się w mobilnych naprawach ciężarówek i naczep. Działa na terenie Europy Zachodniej, pozostając do dyspozycji klientów 24h/dobę. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Zatrudnia wykwalifikowanych mechaników. Gwarantuje szybką diagnostykę usterki i skuteczną naprawę.

Truck serwis

Firma J&W Glob Service Sp. z o.o. działa już od wielu lat i specjalizuje się w pomocy drogowej, jaką świadczy dla kierowców podróżujących w krajach europejskich. Są to między innymi Niemcy, Belgia, Holandia i Francja. Oprócz tego firma ta to często polecany truck serwis. Jej specjalnością jest bowiem naprawa samochodów ciężarowych, najczęściej pochodzących od dobrze znanych i często polecanych marek. Są to Man, Mercedes, Renault i wiele więcej.
J&W Glob Service Sp. z o.o. ma do swojej dyspozycji flotę busów, które zapewnią mobilny serwis na uboczu drogi do której doszło do nagłej awarii ciężarówki. W większości przypadków wszystko udaje się naprawić na miejscu i samochód ciężarowy jest zdolny do dalszej drogi. Jednakże gdy awaria jest poważniejsza, firma odholuje ten samochód do doświadczonego warsztatu.
Z firmą J&W Glob Service Sp. z o.o. zawsze można mieć pewność, że zgłoszenie będzie przyjęte i szybko pojawi się pomoc. Jest to powód dla którego każdy potwierdzi, że jest to najlepszy truck serwis w Europie Zachodniej.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

AMS Car Design

AMS Car Design z siedzibą w Łodzi działa w branży motoryzacyjnej od wielu lat. Zajmuje się sprzedażą, montażem i przyciemnianiem szyb samochodowych. Dzięki współpracy z renomowanymi producentami oferu...

Nagaz24

Zadbanie o prawidłowe działanie instalacji gazowej w Twoim samochodzie nigdy nie było prostsze! części LPG dostępne na Nagaz24.pl to gwarancja najwyższej jakości komponentów dla Twojego systemu LPG. Z...