Katalog firm

Kategorie


Karczma Bida

Zwiedzając dany region, turyści chętnie poznają specjały regionalnej kuchni. Również osoby dbający o sylwetkę chętnie korzystają z miejscowych restauracji. Będąc w okolicach Lublina, Opola lub Olkusza koniecznie trzeba zapoznać się z ofertą, jaką przedstawia Karczma Bida. Króluje w niej tradycyjna, polska kuchnia i niezwykła atmosfera.

Restauracja w Lublinie

Lubisz dobre jedzenie? Często podróżujesz na trasie Lublin - Warszawa i szukasz restauracji, która pozwoli Tobie odpocząć w podróży oraz spędzić czas w przytulnym miejscu? Nasza restauracja Lublin to wyjątkowe miejsce, w którym dbamy nie tylko o żołądek klientów, ale również o ich samopoczucie.
Odwiedź naszą restaurację jeżeli cenisz dobrą i tradycyjną kuchnię i zależy Tobie na niebanalnym wystroju oraz wyjątkowej atmosferze. Przekonaj się sam, że w naszej restauracji można nie tylko zjeść pyszne posiłki, ale także zrelaksować się. Jeżeli raz nas odwiedzisz, to z całą pewnością będziesz do nas wracać.
Wszystkie nasze posiłki przygotowywane są zgodnie z zasadami tradycyjnej kuchni. U nas zjesz posiłki, które kojarzą się Tobie z dzieciństwem. Z naszej restauracji nikt nie wychodzi głodny. Dbamy o to, żeby nasi klienci byli zadowoleni i czuli się u nas dobrze. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz smaczne posiłki, które zaspokoją Twój głód. Sprawdź naszą ofertę i odwiedź nas przy najbliższej okazji. Zapraszamy!

Kontakt

Ulica: Bogucin 175d

Kod: 21-080

Miejscowość: Garbów

http://www.karczmabida.com/

E-mail: bogucin@karczmabida.com

Tel.: 600381048


Podobne firmy

Jawo

Jawo to smaczne posiłki, które przygotujesz we własnym domu. Gotujemy z najlepszych składników, które są podstawą domowej kuchni. Oferujemy dania kuchni polskiej takie jak pierogi czy uszka. Jeżeli wi...