Katalog firm

Karczma Bida

Zwiedzając dany region, turyści chętnie poznają specjały regionalnej kuchni. Również osoby dbający o sylwetkę chętnie korzystają z miejscowych restauracji. Będąc w okolicach Lublina, Opola lub Olkusza koniecznie trzeba zapoznać się z ofertą, jaką przedstawia Karczma Bida. Króluje w niej tradycyjna, polska kuchnia i niezwykła atmosfera.

Restauracja w Opolu

Często podróżujesz na trasie Opole- Wrocław? W takim razie zapraszamy na odpoczynek w naszej restauracji Karczma Bida. Posiadamy charakterystyczny wystrój i z całą pewnością znajdziesz nas bez problemu.
W naszej ofercie posiadamy różnorodne menu i każdy znajdzie tutaj coś odpowiedniego dla siebie. Nasza restauracja w Opolu może przygotować dla Ciebie tradycyjne dania, które kojarzą się z dzieciństwem. Jeżeli zależy Tobie na zdrowym jedzeniu i preferujesz bycie fit, to również mamy dla Ciebie ofertę. Jesteś wegetarianinem? Nie ma problemu, ponieważ w naszej restauracji również znajdziesz dania wegetariańskie.
Nasz lokal stylizowany jest na górską chatę. Obecność drewna sprawia, że w restauracji panuje niesamowita atmosfera. Jest to idealne miejsce nie tylko na pyszny posiłek, ale również na zorganizowanie uroczystości rodzinnej. Posiadamy cztery sale o różnej wielkości oraz piękny ogród z oczkiem wodnym, w którym nasi goście mogą mile spędzić czas. Zapraszamy do naszej restauracji, w której każdy może czuć się swobodnie. Więcej informacji znajdziesz bezpośrednio na stronie http://www.karczmabida.com/o-nas/opole/.

Kontakt

Ulica: Bogucin 175d

Kod: 21-080

Miejscowość: Garbów

http://www.karczmabida.com/

E-mail: bogucin@karczmabida.com

Tel.: 600381048


Podobne firmy

Jawo

Jawo to smaczne posiłki, które przygotujesz we własnym domu. Gotujemy z najlepszych składników, które są podstawą domowej kuchni. Oferujemy dania kuchni polskiej takie jak pierogi czy uszka. Jeżeli wi...