Katalog firm

Kategorie


PPHU Ład

Ład to zespół ogrodników, którzy chętnie wykonują profesjonalne prace ogrodnicze. Posiadamy ogromną wiedzę oraz doświadczenie, które już od wielu lat zdobywamy na rynku. Nasza oferta skierowana jest do podmiotów gospodarczych, urzędów, jak również klientów indywidualnych na terenie Łodzi i okolic. Zapraszamy.

Koszenie trawy

Zadbany trawnik i ogródek to ważny element w zagospodarowaniu przestrzeni wokół domu. Wiadomo, że obecnych czasach, gdzie mamy niedobór czasu ciężko jest zadbać o wszystko tak samo. Mimo wszystko pięknym widokiem jest widok zadbanego trawnika i pięknie kwitnących kwiatów.
Można to rozwiązać w inny sposób, zatrudnić firmę, która zajmie się dbaniem o trawnik, ogródek, sprzątnie liście, wytnie stare drzewa, oczyści działkę z chwastów i krzaków a także zimą zadba o regularne odśnieżanie posesji. Dodatkowo oferujemy sprzątanie działek po imprezach masowych czy koncertach. Usługa, jaką jest koszenie trawy Łódź to czynność z pozoru łatwa i nieskomplikowana, ale dość czasochłonna i niekoniecznie lubiana przez mieszkańców domu.
Profesjonalny ogrodnik jest w stanie zadbać o to, aby trawnik wyglądał zawsze na czysty i zadbany. Wszystkie czynności związane z koszeniem są wykonane w sposób bezpieczny. Pracując na najlepszej jakości sprzęcie jesteśmy w stanie zapewnić maksimum zadowolenia z usługi za odpowiednią, ustaloną cenę.

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692585357