Katalog firm

Malaga

Znudziły Ci się typowe rozwiązania? Masz dość nudnych i standardowych rozwiązań? Sala Malaga zapewni Ci innowacyjne i świeże podejście. Twoje wesele lub impreza firmowa będą teraz udane, jak nigdy wcześniej. Piękny plener, wspaniałe jedzenie, przyjęcie w namiocie oraz wygodny nocleg oraz znacznie więcej to jest z pewnością coś czego szukasz!

Catering dla firm

Jeżeli poszukują Państwo wysokiej jakości usług cateringowych na terenie miasta Łódź oraz jego okolic, to swoje usługi w tym zakresie z przyjemnością zaproponuje Państwu Malaga. Jesteśmy zlokalizowani około 10 km od centrum Łodzi, co pozwala nam połączyć dobrą komunikację wraz z urokliwym zaciszem.
Organizujemy w naszej sali wesela, komunie, chrzciny i inne imprezy okolicznościowe oraz firmowe, ale tym, co chcieliśmy Państwu zaoferować w pierwszej kolejności, jest wysokiej jakości catering Łódź. Przygotowywane przez nas dania są bardzo smaczne, pożywne i przede wszystkim dopasowywane do indywidualnych potrzeb zgłaszającego się do nas klienta. Oferujemy zarówno catering jednorazowy, w przypadku obsługi wszelkich imprez plenerowych, okolicznościowych i firmowych, ale także catering stały, przy obsłudze szkół, przedszkoli i firm.
Nasze ceny są bardzo atrakcyjne i idą w parze z wysokim poziomem świadczenia usług kulinarnych, a dla stałych klientów posiadamy bardzo atrakcyjne propozycje zniżkowe.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida

Zwiedzając dany region, turyści chętnie poznają specjały regionalnej kuchni. Również osoby dbający o sylwetkę chętnie korzystają z miejscowych restauracji. Będąc w okolicach Lublina, Opola lub Olkusza...

Jawo

Jawo to smaczne posiłki, które przygotujesz we własnym domu. Gotujemy z najlepszych składników, które są podstawą domowej kuchni. Oferujemy dania kuchni polskiej takie jak pierogi czy uszka. Jeżeli wi...