Katalog firm

Kategorie


Malaga

Znudziły Ci się typowe rozwiązania? Masz dość nudnych i standardowych rozwiązań? Sala Malaga zapewni Ci innowacyjne i świeże podejście. Twoje wesele lub impreza firmowa będą teraz udane, jak nigdy wcześniej. Piękny plener, wspaniałe jedzenie, przyjęcie w namiocie oraz wygodny nocleg oraz znacznie więcej to jest z pewnością coś czego szukasz!

Imprezy firmowe

Organizowanie imprez firmowych wymaga dużego nakładu finansowego. Jednakże wiele też zależy od tego jaką lokalizację wybierze się na imprezę. Jeżeli ktoś pragnie zaoszczędzić nieco pieniędzy, dobrym wyborem na pewno będą sale bankietowe dostępne w kompleksie Malaga.
Jest to urokliwe miejsce położone w cichej okolicy niedaleko Łodzi. W swojej ofercie ma między innymi sale, które mogą być świetnym miejscem na to, aby zorganizować nawet bardzo duże imprezy firmowe. Malaga jest przystosowana również do tego, aby przenocować gości, a także zapewnić catering. Świadczy zatem usługi kompleksowe, a wszystko to jest dostępne w bardzo rozsądnych cenach. Każdy gość może także liczyć na bardzo przyjemną obsługę, która zawsze służy pomocą.
Jeżeli zatem ktokolwiek szuka dobrego miejsca na imprezy firmowe Łódź, to Malaga jest miejscem, w którym warto odwiedzić. Położona jest tylko 10 km od samego centrum Łodzi, a dojazd do kompleksu jest bardzo łatwy. Każdy kto organizuje imprezę firmową na pewno powinien wybrać Malagę.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida

Zwiedzając dany region, turyści chętnie poznają specjały regionalnej kuchni. Również osoby dbający o sylwetkę chętnie korzystają z miejscowych restauracji. Będąc w okolicach Lublina, Opola lub Olkusza...

Jawo

Jawo to smaczne posiłki, które przygotujesz we własnym domu. Gotujemy z najlepszych składników, które są podstawą domowej kuchni. Oferujemy dania kuchni polskiej takie jak pierogi czy uszka. Jeżeli wi...