Katalog firm

Kategorie


Malaga

Znudziły Ci się typowe rozwiązania? Masz dość nudnych i standardowych rozwiązań? Sala Malaga zapewni Ci innowacyjne i świeże podejście. Twoje wesele lub impreza firmowa będą teraz udane, jak nigdy wcześniej. Piękny plener, wspaniałe jedzenie, przyjęcie w namiocie oraz wygodny nocleg oraz znacznie więcej to jest z pewnością coś czego szukasz!

Konferencje

Organizacja takich przedsięwzięć, jak konferencje, bankiety, spotkania biznesowe, czy imprezy integracyjne oraz imprezy firmowe nie należy do najłatwiejszych. Warto w takich sytuacjach skorzystać z usług specjalistów, którzy znajdują się na rynku od dłuższego czasu. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości sale konferencyjne Łódź.
Gwarantujemy Państwu dostęp do wszystkich potrzebnych urządzeń - wi-fi, rzutnika, telewizora oraz nagłośnienia. Nasze sale konferencyjne mieszczą nawet do 600 osób. Jest tutaj także ilość stołów i krzeseł, która może zostać dostosowana do potrzeb. Specjalnie dla gości został również przygotowany parking. Dużą zaletą miejscówki jest jej niewielka odległość - zaledwie dziesięć kilometrów - od największego miasta w regionie, czyli Łodzi.
Sama miejscówka gwarantuje wspaniałe wspomnienia, dzięki intensywnego krajobrazowi. Staramy się stale polepszać naszą ofertę. Klienci są dla nas najważniejsi, dlatego stosujemy innowacyjne rozwiązania i śledzimy zmieniające się trendy.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida

Zwiedzając dany region, turyści chętnie poznają specjały regionalnej kuchni. Również osoby dbający o sylwetkę chętnie korzystają z miejscowych restauracji. Będąc w okolicach Lublina, Opola lub Olkusza...

Jawo

Jawo to smaczne posiłki, które przygotujesz we własnym domu. Gotujemy z najlepszych składników, które są podstawą domowej kuchni. Oferujemy dania kuchni polskiej takie jak pierogi czy uszka. Jeżeli wi...