Katalog firm

Kategorie


Malaga

Znudziły Ci się typowe rozwiązania? Masz dość nudnych i standardowych rozwiązań? Sala Malaga zapewni Ci innowacyjne i świeże podejście. Twoje wesele lub impreza firmowa będą teraz udane, jak nigdy wcześniej. Piękny plener, wspaniałe jedzenie, przyjęcie w namiocie oraz wygodny nocleg oraz znacznie więcej to jest z pewnością coś czego szukasz!

Noclegi

Zaledwie 10 kilometrów od centrum Łodzi oferujemy Państwu sale do wynajęcia, służymy pomocą w organizacji: wesel, chrzcin, studniówek i innych imprez okolicznościowych. Dysponujemy bazą noclegową w przystępnej cenie, zlokalizowaną 2,5 kilometra od Centrum Zdrowia Matki Polki, 7 kilometrów od Atlas Areny.
Nasi goście mogą skorzystać z 36 miejsc noclegowych w komfortowych warunkach. Dwuosobowy pokój z łazienką, wyposażony w telewizor z płaskim ekranem i darmowy Internet kosztuje tylko 120 złotych. Dodatkowymi atutami są: duży, bezpłatny parking, cicha okolica, ogrodzone, bezpieczne tereny zielone.
Nasi goście mogą skorzystać z ogólnodostępnej kuchni, by przygotować sobie posiłki, chętnie podejmujemy się dla Państwa obsługi imprez o rozmaitym charakterze organizując catering, z uwzględnieniem imprez plenerowych. Organizujemy również catering dla szkół i przedszkoli.
Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i szczegółowego zapoznania się z ofertą. Oferujemy noclegi Łódź w najlepszej lokalizacji!

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Jawo

Jawo to smaczne posiłki, które przygotujesz we własnym domu. Gotujemy z najlepszych składników, które są podstawą domowej kuchni. Oferujemy dania kuchni polskiej takie jak pierogi czy uszka. Jeżeli wi...

Karczma Bida

Zwiedzając dany region, turyści chętnie poznają specjały regionalnej kuchni. Również osoby dbający o sylwetkę chętnie korzystają z miejscowych restauracji. Będąc w okolicach Lublina, Opola lub Olkusza...