Katalog firm

Malaga

Znudziły Ci się typowe rozwiązania? Masz dość nudnych i standardowych rozwiązań? Sala Malaga zapewni Ci innowacyjne i świeże podejście. Twoje wesele lub impreza firmowa będą teraz udane, jak nigdy wcześniej. Piękny plener, wspaniałe jedzenie, przyjęcie w namiocie oraz wygodny nocleg oraz znacznie więcej to jest z pewnością coś czego szukasz!

Wesela

Wesele powinno być jednym z najpiękniejszych dni w życiu dwojga osób. Natomiast goście powinni na wiele lat zapamiętać to połączenie dwojga dusz i uwiecznić je nie tylko na zdjęciach, ale również w swoich umysłach. Nasza sala weselna w Łodzi daje niesamowite możliwości organizacji takiej imprezy weselnej, która będzie szczęśliwie zapamiętana oraz zachowana w pamięci i w emocjach. Możliwość organizacji ślubu w ogrodzie to stworzenie niebywałego klimatu.
Czerwony dywan, po którym będzie mogła iść Młoda Para może stać się dodatkowo wyjątkowym wydarzeniem. Dokładamy wszelkich starań, aby ten dzień był niesamowity. Dlatego też niezapominany o specjalnie przygotowanych na ten dzień daniach. Do wyboru jest kilka posiłków, przekąsek, napoi, a także słodkości.
Proponujemy również kilka rodzajów stołów ze specjalnymi potrawami, po to, aby goście mogli skorzystać z innego rodzaju smakołyków niż tradycyjnie serwowanych. Ponadto sala weselna Malaga stanowi doskonałe możliwości zabawy. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą na stronie http://www.malagasala.pl/.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Jawo

Jawo to smaczne posiłki, które przygotujesz we własnym domu. Gotujemy z najlepszych składników, które są podstawą domowej kuchni. Oferujemy dania kuchni polskiej takie jak pierogi czy uszka. Jeżeli wi...

Karczma Bida

Zwiedzając dany region, turyści chętnie poznają specjały regionalnej kuchni. Również osoby dbający o sylwetkę chętnie korzystają z miejscowych restauracji. Będąc w okolicach Lublina, Opola lub Olkusza...