Katalog firm

Orthovision

Zlokalizowany w Warszawie gabinet stomatologiczny OrthoVision to miejsce, w którym na pacjentów czeka doświadczona kadra dentystów i ortodontów. Szeroki zakres usług obejmuje między innymi wybielanie zębów, leczenie wad zgryzu, implantologię czy chirurgię stomatologiczną. Gabinet zapewnia wysoką jakość obsługi.

Stomatologia

Każdy chce mieć nie tylko zdrowe, ale też piękne zęby. Śnieżnobiały uśmiech bez żadnych braków to symbol piękna i dbałości o samego siebie. W klinice OrthoVision każdy może natomiast zapewnić sobie ten niewątpliwy atut wyglądu. Bo codzienna pielęgnacja uzębienia zwykle nie wystarcza.
Stomatolog powinien widzieć swoich pacjentów przynajmniej raz na pół roku, by móc sprawdzić, jak prezentuje się stan ich jamy ustnej i w razie czego właściwie zadziałać. OrthoVision to nietypowa klinika stomatologiczna, której pracownicy potrafią postawić się na miejscu samych pacjentów. Wiedzą, jak im pomóc, ale wiedzą też, jak to zrobić, by zminimalizować ich lęki oraz dyskomfort.
Każdy stomatolog Warszawa Bemowo działający w OrthoVision ma w sobie ogromne pokłady empatii, dzięki którym potrafi przygotować pacjenta psychicznie nawet to najcięższego zabiegu. Same zabiegi przeprowadzane są przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii i sprawdzonych sprzętów. Przebiegają w komfortowych warunkach i każdorazowo gwarantują świetne efekty.

Kontakt

Ulica: Wyszyńskiego 5

Kod: 01-015

Miejscowość: Warszawa

https://www.orthovision.pl/

E-mail: stomatologia@orthovision.pl

Tel.: 514-247-364