Katalog firm

Zarządca Piotr Michalski

Administracja i zarządzanie nieruchomościami - oto usługi, jakie nasza firma jest w stanie Wam zaoferować. Zarządca Piotr Michalski serdecznie zaprasza do współpracy w imieniu całej swojej firmy. Jeżeli posiadacie nieruchomości prywatne, komercyjne, to śmiało możecie się zgłaszać w celu omówienia warunków współpracy.

Administrator budynków

Obecnie administrator budynków Łódź to niezbędna pomoc w zarządzaniu nieruchomościami prywatnymi, komercyjnymi oraz wspólnotami mieszkaniowymi. Jego pomoc obejmuje różne wielotorowe działania pozwalające na uzyskanie odpowiednio fachowej opieki nad budynkami przez cały czas trwania umowy, dzięki czemu wszystkie kwestie związane z właściwą opieką nad nieruchomościami zostają wykonane z dopełnieniem wszystkich kwestii.
Nasza firma Administrator Łódź to profesjonalne usługi w branży zarządzania nieruchomościami, poprzedzone wieloletnim doświadczeniem w branży oraz wysokim zadowoleniem wszystkich klientów, którzy z przyjemnością korzystają z naszej fachowej pomocy.
Zarządzanie budynkami związane jest z wysoką odpowiedzialnością podczas pracy oraz koniecznością posiadania odpowiedniej fachowej wiedzy poświadczonej doświadczeniem. Właściwe administrowanie daną nieruchomością ma wpływ na zadowolenie mieszkańców oraz jej stan techniczny. Jeśli szukasz odpowiedniego administratora dla Twojego budynku, skontaktuj się z nami.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 107

Kod: 90-001

Miejscowość: Łódź

E-mail:

Tel.: 785071990


Podobne firmy

DJ Tomasz Cichocki

Udane przyjęcie weselne to takie, na którym wszyscy bawią się doskonale. Jeśli chce się zapewnić gościom doskonałe zabawy i odpowiednio dopasowaną muzykę warto zainteresować się ofertą, jaką ma Dobra...

Intprojekt

Firma Intprojekt z siedzibą w Łodzi specjalizuje się w projektowaniu automatyki przemysłowej i maszynowej. Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży, realizuje nawet nietypowe i skomplikowane zlec...