Katalog firm

Kategorie


Zarządca Piotr Michalski

Administracja i zarządzanie nieruchomościami - oto usługi, jakie nasza firma jest w stanie Wam zaoferować. Zarządca Piotr Michalski serdecznie zaprasza do współpracy w imieniu całej swojej firmy. Jeżeli posiadacie nieruchomości prywatne, komercyjne, to śmiało możecie się zgłaszać w celu omówienia warunków współpracy.

Administrowanie nieruchomościami

Administrator Łódź to zarządzana przez Piotra Michalskiego firma, która stawia sobie za cel zarządzanie nieruchomościami, zarówno prywatnymi, jak i komercyjnymi, a także tymi, które znajdują się pod opieką wspólnot mieszkaniowych. Firma świadczy usługi doradcze, może jednak również przejąć odpowiedzialność za administrowanie nieruchomościami Łódź w sposób kompleksowy odpowiadając w ten sposób na zróżnicowane potrzeby swoich klientów.
Skorzystanie z jej usług jest gwarancją wysokiej jakości samego zarządzania, za przetestowaniem firmowej oferty przemawiają jednak również względy finansowe. Administrator Łódź może pochwalić się wysokim ubezpieczeniem OC zarządcy nieruchomości, spełnia więc wymogi stawiane przez przepisy, a jednocześnie podnosi poziom bezpieczeństwa usług, jakie świadczy.
Administrowanie nieruchomościami jest tym łatwiejsze i bardziej wygodne, że firma może pochwalić się własnym systemem radiowego odczytu wodomierzu. Ułatwia to prace związane z odczytami, a jednocześnie nie podnosi kosztu usługi.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 107

Kod: 90-001

Miejscowość: Łódź

E-mail:

Tel.: 785071990


Podobne firmy

DJ Tomasz Cichocki

Udane przyjęcie weselne to takie, na którym wszyscy bawią się doskonale. Jeśli chce się zapewnić gościom doskonałe zabawy i odpowiednio dopasowaną muzykę warto zainteresować się ofertą, jaką ma Dobra...

Intprojekt

Firma Intprojekt z siedzibą w Łodzi specjalizuje się w projektowaniu automatyki przemysłowej i maszynowej. Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży, realizuje nawet nietypowe i skomplikowane zlec...