Katalog firm

Kategorie


Zarządca Piotr Michalski

Administracja i zarządzanie nieruchomościami - oto usługi, jakie nasza firma jest w stanie Wam zaoferować. Zarządca Piotr Michalski serdecznie zaprasza do współpracy w imieniu całej swojej firmy. Jeżeli posiadacie nieruchomości prywatne, komercyjne, to śmiało możecie się zgłaszać w celu omówienia warunków współpracy.

Zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi

Administrator Łódź Piotr Michalski to firma specjalizująca się w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi w Łodzi i nie tylko. Z powodzeniem zarządza również wspólnotami mieszkaniowymi i kamienicami prywatnymi. Dysponując wieloletnim doświadczeniem w branży, gwarantuje szeroki zakres usług i rzetelną realizację wszystkich zadań.
Oferując zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi, obsługuje parki, pawilony i osiedlowe centra handlowe. Pełni funkcję administratora nowoczesnych i zaawansowanych technicznie obiektów. Dba o estetykę i bezpieczeństwo budynków, a także reprezentuje klientów w stosunkach z najemcami. W zakresie wspólnot mieszkaniowych zajmuje się obsługą księgową nieruchomości, dobiera wykonawców i sprawuje nadzór nad remontami.
Zapewnia kompleksową obsługę umów najmu w przypadku nieruchomości prywatnych, podnosi ich dochodowość i służy pomocą w rozwiązywaniu problemów natury prawnej. Posiadając odpowiednią licencję, firma prowadzi również zarząd sądowy nieruchomości prywatnych i wspólnot mieszkaniowych.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 107

Kod: 90-001

Miejscowość: Łódź

E-mail:

Tel.: 785071990


Podobne firmy

Intprojekt

Firma Intprojekt z siedzibą w Łodzi specjalizuje się w projektowaniu automatyki przemysłowej i maszynowej. Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży, realizuje nawet nietypowe i skomplikowane zlec...

DJ Tomasz Cichocki

Udane przyjęcie weselne to takie, na którym wszyscy bawią się doskonale. Jeśli chce się zapewnić gościom doskonałe zabawy i odpowiednio dopasowaną muzykę warto zainteresować się ofertą, jaką ma Dobra...