Katalog firm

Kategorie


Zarządca Piotr Michalski

Administracja i zarządzanie nieruchomościami - oto usługi, jakie nasza firma jest w stanie Wam zaoferować. Zarządca Piotr Michalski serdecznie zaprasza do współpracy w imieniu całej swojej firmy. Jeżeli posiadacie nieruchomości prywatne, komercyjne, to śmiało możecie się zgłaszać w celu omówienia warunków współpracy.

Zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi

Wspólnoty mieszkaniowe służą dziesiątkom ludzi. Każda wspólnota ma także swój własny, ograniczony budżet. Zarządzanie nim jest zatem bardzo złożonym procesem, którego podjąć się mogą tylko wybrane firmy. W tej kwestii firma Piotra Michalskiego posiada bogate doświadczenie. Dowiedz się więcej na stronie http://www.administratorlodz.pl/.
Administrator Łódź to firma Piotra Michalskiego, która na co dzień zajmuje się zarządzaniem. W swojej ofercie ma zarówno zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi, jak i nadzór nad nieruchomościami komercyjnymi. Firma posiada świetne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, a także system radiowego odczytu wodomierzy. Administrator Łódź ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami różnego rodzaju. Swoje usługi wycenia bardzo rozsądnie i każdemu klientowi oferuje indywidualne podejście.
Dzięki temu strategia zarządzania daną nieruchomością zawsze jest zgodna z wizją klienta, co pozwala uniknąć wielu niepotrzebnych komplikacji. Dlatego też gdy ktoś szuka świetnej firmy, która jest w stanie spełnić się w trudnej roli mają jest zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi, to Administrator Łódź stanowi doskonały wybór.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 107

Kod: 90-001

Miejscowość: Łódź

E-mail:

Tel.: 785071990


Podobne firmy

Intprojekt

Firma Intprojekt z siedzibą w Łodzi specjalizuje się w projektowaniu automatyki przemysłowej i maszynowej. Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży, realizuje nawet nietypowe i skomplikowane zlec...

DJ Tomasz Cichocki

Udane przyjęcie weselne to takie, na którym wszyscy bawią się doskonale. Jeśli chce się zapewnić gościom doskonałe zabawy i odpowiednio dopasowaną muzykę warto zainteresować się ofertą, jaką ma Dobra...